bp Edward Ozorowski (red.), Bibliografia małżeństwa i rodziny 1945-1989

Zawiera pozycje drukowane w języku polskim w latach 1945-1989 i tłumaczenia dokumentów Kościoła z lat 1945-1989, ale wydane drukiem po roku 1989. W publikacji zastosowano historyczno-geograficzne kryterium doboru dokumentów, ponieważ w zdecydowanej większości uwzględnia ona pozycje wydrukowane w Polsce. Autorzy polscy w przypisach swoich prac odsyłają często do literatury obcojęzycznej, stąd też bibliografia otwiera furtkę na świat. Zainteresowany czytelnik znajdzie wiele wskazówek, które i jakie są to pozycje.

Oprawa: broszura
ISBN 83-7072-365-9