Jeśli książki, to tylko na imieninach u Jana

Biblioteka Narodowa zaprasza 18 czerwca (w sobotę), już po raz piąty, na imprezę imieninową do Ogrodu Krasińskich. W tym roku poza Wydawnictwem UKSW (namiot nr 7) swoją ofertę zaprezentuje ponad 50 innych wydawnictw. Ponadto: warsztaty, dyskusje, animacje dla dzieci, w tym spektakl, pokazy gotowania i sitodruku, a także słynny już mecz poetycki z udziałem aktorów i dziennikarzy o godz. 18.00. W tym roku motywem przewodnim jest twórczość Krzysztofa Kamila Baczyńskiego. Osoby, które chciałyby zdobyć tomik poezji Baczyńskiego, zachęcamy do słuchania dzisiaj - w czwartek - od godz. 19.00 magazynu kulturalnego w Radiu UKSW.

Zapraszam do alei Ogrodu Krasińskich w sobotę od godziny 11.00. Impreza tradycyjnie zakończy się już po zmierzchu.

Cały program dostępny TUTAJ.