Konferencja Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych trwa

Wydawnictwo UKSW jako członek Stowarzyszenia Wydawców Szkół Wyższych bierze udział w Konferencji SWSW odbywającej się w dniach 21-24 czerwca 2016 r. w Łodzi. Nasze wydawnictwo reprezentują Elżbieta Sobczak (dyrektor) oraz Joanna Dziurzyńska (sekretarz wydawnictwa). Głównym tematem jest perspektywa działalności wydawnictw akademickich w Polsce w kontekście zmian w zakresie finansowania wyższych uczelni i upowszechnienia  modelu tzw. otwartej nauki w Polsce.