(ed.) Klaudia Śledzińska, Krzysztof Wielecki, Critical Realism and Humanity in the Social Sciences

seria Archerian Studies vol. 1

Teoria opracowana przez brytyjską socjolog Margaret Scotford Archer, przedstawicielkę krytycznego realizmu społecznego, może być słusznie uważana za jedną z najbardziej znaczących koncepcji we współczesnych naukach społecznych. Teksty zebrane w monografii dotyczą paradygmatycznych i metametodologicznych problemów, które rozpatruje współczesna socjologia.

Całość w języku angielskim.

ISBN 978-83-8090-095-0

Rok wydania: 2016