Kary i inne środki reakcji na czyn zabroniony w świetle noweli do Kodeksu karnego z 20 lutego 2015 r.

(red.) Jarosław Majewski

____________________

Materiały pokonferencyjne XII Bielańskiego Kolokwium Karnistycznego, zorganizowanego przez Katedrę Prawa Karnego UKSW. Wraz z pełnym zapisem dokumentacyjnym dyskusji tworzą je następujące poszerzone wersje wygłoszonych referatów:

1) Założenia i cele najnowszych zmian w przepisach o karach i innych środkach reakcji na czyn zabroniony,

2) Kara ograniczenia wolności po nowemu,

3) Najnowsze zmiany w przepisach o karach i innych środkach reakcji na czyn zabroniony z perspektywy sędziowskiej,

4) Nowelizacja przepisów o karze łącznej z 20 lutego 2015 r. w świetle paradygmaturacjonalnego prawodawcy.

ISBN 978-83-8090-097-4

Rok wydania: 2016