Dzień Zaduszny

Dzisiaj wspominamy osoby, które były tu z nami, pracowały, pomagały, pocieszały dobrym słowem, czasem irytowały... ale były. Dlatego w tym dniu wspominamy redaktora Krzysztofa Trawkowskiego, który po nierównej walce z ciężką chorobą odszedł od nas w 2012 roku.

Niech spoczywa w pokoju.

2 listopada o godz. 12.00 odbędzie się w kościele bł. Dodkensa (ul. Dewajtis 3) msza za wszystkich zmarłych pracowników i studentów UKSW. Homilię wygłosi Prorektor ks. prof. dr hab. Ryszard Czekalski. Zapraszamy.