Święto Pań, Panien i Dziewcząt

Z okazji Dnia Kobiet Wydawnictwo Naukowe UKSW składa wszystkim Paniom, Pannom i Dziewczętom najserdeczniejsze życzenia zdrowia i szczęścia oraz żebyście nie tylko przez ten jedne dzień w roku miały oparcie w innych.

A na deser cytat z Maksyma Gorkiego:

Kochajcie książki. One ułatwią Wam życie, po przyjacielsku pomogą zorientować się w pstrej i burzliwej gmatwaninie myśli, uczuć i zdarzeń. One nauczą Was szanować człowieka i samych siebie, one uskrzydlą rozum i serce uczuciem miłości dla świata, dla człowieka.

I jeszcze na przystawkę polecamy wyjątkowo kobiecą lekturę:

w sam raz na 8 marca :).