Nagroda Literacka m.st. Warszawa - wyniki ogłoszone

W czwartkowy wieczór, 27 kwietnia, został ogłoszony zwycięzca Nagrody Literackiej m.st. Warszawy. W kategorii "edycja warszawska" nagrodę odebrał Grzegorz Piątek za książkę Senator. Kariera Stefana Starzyńskiego.  Przypominamy, że w ścisłym finale znalazła się książka Łukasza Lubryczyńskiego oraz Karoliny Wandy Gańko Dorożkarstwo warszawskie w XIX wieku.

Książka jest dostępna w dobrych księgarniach na terenie całego kraju. Można ją także zamówić w naszym e-sklepie do 28 kwietnia włącznie z 10-procentowym rabatem, używając kodu "23kwietnia".

Dodatkowo zachęcamy do obejrzenia i komentowania animacji promującej książkę w reżyserii Piotra Zachei https://youtu.be/X4ZHeuMUs9Y.

Na zdjęciu od lewej: Grzegorz Piątek, Karolina W. Gańko oraz Łukasz Lubryczyński (Copyright: Miasto Stołeczne Warszawa).

Zdjęcia z gali w Teatrze Studio do obejrzenia na profilu Facebook.