Wracamy do pracy

Witamy Państwa po majówce!

Z wielką radością informujemy, że tuż przed długim weekendem majowym nasze Wydawnictwo dostało zaproszenie od Redakcji Radia UKSW. W trakcie programu, który został wyemitowany 27 kwietnia w paśmie kulturalnym, rozmawialiśmy m.in. o Przyrodzie Parku Kampinoskiego, czyli naszej nowości wydawniczej, oraz innych ciekawych wydarzeniach, w tym o Warszawskich Targach Książki, które już za niespełna 10 dni ruszają na PGE Narodowym. Osoby, które nie mogły wysłuchać audycji na żywo, zapraszamy do odsłuchania podcastu z wywiadem z dr Dominiką Dzwonkowską nt. książki Przyroda Kampinoskiego Parku Narodowego i jej znaczenie dla społeczeństwa oraz z Błażejem Grygo nt. nadchodzących wydarzeń książkowych. Cały podcast do wysłuchania TUTAJ.