Przerwa wakacyjna - realizacja e-zamówień po 17 sierpnia. Zapraszamy do księgarni

littlevanities / Flickr.com / CC 2.0

Z powodu rozpoczynającego się sezonu urlopowego w Wydawnictwie Naukowym UKSW wszystkie zamówienia, które spływają od 22 lipca, będą realizowane po 17 sierpnia. Za utrudnienia przepraszamy.

Natomiast przez cały okres wakacyjny działa w Lesie Bielańskim (ul. Dewajtis 5, domek 2) księgarnia stacjonarna, w której dostępna jest nasza oferta z półki. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 9.00–14.30, z wyjątkiem 15 sierpnia. Jak do nas trafić? Zobacz film.

Zespół WN UKSW