Prof. Aniela Dylus w radiowej Dwójce

Zapraszamy do wysłuchania audycji "Lumen", która w niedzielę 10 września gościć będzie prof. Anielę Dylus (Instytut Politologii UKSW). Temat gospodarka.

Poruszone w niej zostaną wątki gospodarki i działań przedsiębiorczych prowadzonych zgodnie ze standardami etycznymi i poszanowaniem wartości katolickich. Czy są to kwestie do pogodzenia? Audycja rozpoczyna się o godz. 6.30 rano. Dla osób, które nie przywykły do słuchania radia o tak wczesnej porze, zapewniamy, że podcast z audycji będzie dostępny na stronach polskieradio.pl. W lipcu w audycji Lumen omówione zostały główne wątki książki "Polityka w perspektywie etycznej i religijnej" również autorstwa prof. Dylus. W październiku do audycji zostanie zaproszony  dr Michał Gierycz (IP UKSW) z książką "Europejski spór o człowieka", w której pisze o fundamentalnych wartościach w perspektywie polityki europejskiej.

Podcast z audycji dot. książki "Polityka w perspektywie etycznej i religijnej" dostępny na stronę Polskiego Radia - Dwójka. Książka otrzymała wyróżnienie w konkursie Feniks 2017.