Varsaviana 2016/2017

16 października w Bibliotece Publicznej m.st. Warszawy, przy ul. Koszykowej 26/28 odbyło się wręczenie dyplomów honorowych autorom siedmiu publikacji varsavianistycznych wydanych w 2016 roku w ramach konkursu im Hanny Szwankowskiej. Nagrody przyznało jury konkursu m.in. książce Łukasza Lubryczyńskiego oraz Karoliny Wandy Gańko pt. Dorożkarstwo warszawskie w XIX wieku. Jest to kolejne wyróżnienie. Książka została dostrzeżona w prestiżowym konkursie Nagrody Literackiej m.st. Warszawy w kategorii edycja warszawska. Jury konkursu wybrało siedem tytułów spośród ponad 200 zgłoszonych wydawnictw.

Autorom serdecznie gratulujemy!

(foto. E. Sobczak)