Poznańskie XVII Dni Książki nie tylko Naukowej

W dniach 9–11 października odbyły się w Poznaniu XVII Dni Książki nie tylko Naukowej. Targi, podobnie jak w latach ubiegłych, odbyły się w historycznych wnętrzach Collegium Maius Uniwersytetu Adama Mickiewicza, w centrum miasta.

Poznańskie targi z udziałem Wydawnictwa Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego miały nie tylko charakter merkantylny, ale także odbywały się spotkania autorskie, dyskusje wśród wydawców, m.in. na temat prawa autorskiego (pod hasłem: Nic nie jest za darmo – wiedza też nie). Na Forum Wydawców dyskutowano o sprzedaży książek elektronicznych w dobie open access a także o tym, jak zwiększyć zainteresowanie studentów publikacjami akademickimi.

,