KONTAKT

WYDAWNICTWO NAUKOWE UKSW

ul. Dewajtis 5, domek nr 2
01-815 Warszawa

FILM: Jak do nas trafić? 

Dyrektor dr Elżbieta Sobczak

tel. 22 561 88 35 (wew. 235)

fax 22 561 89 11

e-mail: e.sobczak@uksw.edu.pl

Sekretarz  mgr Joanna Dziurzyńska

tel. 22 561 88 38 (wew. 238)

e-mail: wydawnictwo@uksw.edu.pl

Marketing mgr Błażej Grygo

tel. 22 561 88 71 (wew. 271)

e-mail: b.grygo@uksw.edu.pl

oraz marketing@uksw.edu.pl

Redaktorzy: tel. 22 561 88 81 (wew. 281)

  • mgr Maciej Igielski, dyżur poniedziałek godz. 9-13

e-mail: m.igielski@uksw.edu.pl

  • dr Justyna Grabska, dyżur środa godz. 9-13

e-mail: j.grabska@uksw.edu.pl

  • mgr Katarzyna Jutkiewicz-Kubiak, dyżur piątek godz. 9-13

e-mail: k.jutkiewicz@uksw.edu.pl

Skład komputerowy (DTP): tel. 22 561 90 39 (wew. 439)

  • Renata Witkowska 

                    e-mail: r.witkowska@uksw.edu.pl

Księgarnia Uniwersytecka - zamówienia

mgr Barbara Czerwiakowska

e-mail: b.czerwiakowska@uksw.edu.pl

ul. Dewajtis 5 w Warszawie (domek nr 2)

czynna: pn. - pt. godz. 9.00-14.30

tel. 22 561 89 23 (wew. 323)

Magazyn Wydawnictwa UKSW

Roman Dajek, ul. Dewajtis 5/ 103, tel. 22 561 89 12 (wew. 312)

 

Ceny podane na stronie zawierają już VAT.

Książki dostępne są również w księgarniach katolickich i naukowych w całym kraju oraz za pośrednictwem księgarni internetowej.

Zamówienia realizujemy w następujących formach:

Na terytorium Polski

·   Przesyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej 9,90 zł przy zamówieniu nieprzekraczającym 250 zł

·   Przesyłka ekspresowa Pocztex 14,90 zł

·   Zamówienia powyżej 250 zł realizowane będą bez kosztów wysyłki

Przesyłka zagraniczna:

·   Za pośrednictwem Poczty Polskiej wysyłka według aktualnego cennika

·   Koszt zamówionego (dowolnego) egzemplarza czasopisma 12 euro

·   Koszt zamówionego (dowolnego) egzemplarza książki 15 euro


Zamówienia będą realizowane po przedpłacie na nasze konto bankowe

52 1140 1010 0000 3670 1200 1029 (mBANK)

 

Dane bankowe przy zamówieniach zagranicznych:

IBAN: PL52 1140 1010 0000 3670 1200 1029

SWIFT/BIC: BREXPLPW