• Nowy

[E-BOOK] 7/2023 Artifexnovus

Bezpłatny PDF do pobrania TU 7/2023 Artifexnovus

Czasopismo "Artifex Novus" powołane zostało w roku 2016 z inicjatywy pracowników Instytutu Historii Sztuki UKSW. Wydawane jest jako rocznik. Pierwszy numer czasopisma ukazał się w roku 2017. Od początku pracami redakcyjnymi kieruje dr hab. Katarzyna Chrudzimska-Uhera, prof. ucz., zaś poszczególne numery mają redaktorów prowadzących. „Artifex Novus” publikuje teksty w języku polskim i językach konferencyjnych.

The “Artifex Novus” journal was established in 2016 on the initiative of employees of the Institute of Art History of UKSW. It is issued as an annual. The first issue of the journal was published in 2017. From the beginning, the editorial work is managed by PhD hab. Katarzyna Chrudzimska-Uhera, professor at the university, and individual issues have editors in charge.

red. nacz. dr hab. Katarzyna Chrudzimska-Uhera
e-ISBN