Dyrektor

mgr Joanna Dziurzyńska

godz. 7-14
tel. 22 561 88 38 (wew. 238)
e-mail: j.dziurzynska@uksw.edu.pl

Sekretarz Wydawnictwa

mgr Aleksandra Pawlińska

tel. 22 56188 35 (wew. 235)

e-mail: aleksandra.pawlinska@uksw.edu.pl
oraz wydawnictwo@uksw.edu.pl

 

Marketing 

Bogdan Prościewicz

tel. 22 561 88 71 (wew. 271)

e-mail: b.prosciewicz@uksw.edu.pl
oraz marketing@uksw.edu.pl

 

Główny specjalista ds. komunikacji

Alicja Wysocka

tel. 22 561 90 19 (wew. 419)
e-mail: a.wysocka@uksw.edu.pl

 

Redaktorzy

mgr Maciej Igielski
dyżur poniedziałek godz. 9-13
e-mail:  m.igielski@uksw.edu.pl

mgr Katarzyna Jutkiewicz-Kubiak
dyżur środa godz. 9-13
e-mail: k.jutkiewicz@uksw.edu.pl

dr Justyna Grabska
dyżur piątek godz. 9-13
e-mail: j.grabska@uksw.edu.pl

tel. 22 561 88 81 (wew. 281)

 

Skład komputerowy (DTP)

Renata Witkowska
e-mail:  r.witkowska@uksw.edu.pl

tel. 22 561 90 39 (wew. 439)

Maciej Faliński
e-mail:  m.falinski@uksw.edu.plt

tel. 22 380 96 83 (wew. 583)

 

Księgarnia Uniwersytecka

mgr Barbara Czerwiakowska
e-mail: b.czerwiakowska@uksw.edu.pl

ul. Dewajtis 5 w Warszawie (domek nr 2)
czynna: pn. - pt. godz. 9.00-14.30
tel. 22 561 89 23 (wew. 323)

Magazyn Wydawnictwa UKSW

Roman Dajek

ul. Dewajtis 5/ 103
tel. 22 561 89 12 (wew. 312)